Ўзбекистон Республикаси Президентининг тегишли фармонлари билан:
Фатхиддин Фазлиддинович Мухиддинов Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси Йиғилиш ва ҳудудларга ташрифлар учун таҳлилий контент тайёрлаш департаменти бошлиғи ўринбосари лавозимига тайинланди;
Хусниддин Камалитдинович Хашимов Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси Йиғилиш ва ҳудудларга ташрифлар учун таҳлилий контент тайёрлаш департаменти бошлиғи ўринбосари лавозимига тайинланди ва шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрациясининг Режалаштириш ва ахборот таъминоти департаменти Администрация фаолиятининг ахборот таъминоти шўъбаси мудири лавозимидан озод этилди;
Ўлуғбек Рауф ўғли Норматов Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси Ташқи алоқалар департаменти бошлиғи ўринбосари лавозимига тайинланди ва шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси жамоат фикрини ўрганиш ва таҳлил қилиш шўъбаси етакчи консультанти лавозимидан озод этилди;
Улуғбек Шухратжонович Хусаинов Бошқарув самарадорлиги агентлиги директори вазифасини бажарувчи этиб тайинланди ва шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси Ҳудудлар билан ҳамкорлик қилиш ва таҳлилий материалларни тайёрлаш департаменти раҳбари ўринбосари лавозимидан озод этилди;
Ойбек Улугбекович Умаров Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси ишлар бошқарувчиси ўринбосари лавозимига тайинланди ва шу муносабат билан Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси Молия-хўжалик департаменти хўжалик фаолияти шўъбаси мудири лавозимидан озод этилди.

Соответствующими указами Президента Республики Узбекистан:
Мухиддинов Фатхиддин Фазлиддинович назначен на должность заместителя начальника Департамента по подготовке аналитического контента для совещаний и поездок в регионы Администрации Президента Республики Узбекистан;
Хошимов Хусниддин Камалитдинович назначен на должность заместителя начальника Департамента по подготовке аналитического контента для совещаний и поездок в регионы Администрации Президента Республики Узбекистан и в связи с этим освобожден от должности заведующего сектором информационного обеспечения деятельности администрации Департамента планирования и информационного обеспечения Администрации Президента Республики Узбекистан;
Норматов Улугбек Рауф угли назначен на должность заместителя начальника Департамента внешних связей Администрации Президента Республики Узбекистан и в связи с этим освобожден от должности ведущего консультанта сектора изучения и анализа общественного мнения Администрации Президента Республики Узбекистан;
Хусаинов Улугбек Шухратжонович назначен на должность исполняющего обязанности директора Агентства эффективности управления и в связи с этим освобожден от должности заместителя руководителя Департамента по взаимодействию с регионами и подготовке аналитических материалов Администрации Президента Республики Узбекистан;
Умаров Ойбек Улугбекович назначен на должность заместителя управляющего делами Администрации Президента Республики Узбекистан и в связи с этим освобожден от должности заведующего сектором хозяйственной деятельности Финансово-хозяйственного департамента Администрации Президента Республики Узбекистан.