«Al Imtiaz Investment Group» компанияси ижрочи директори билан учрашув бўлиб ўтди
Ўзбекистон Республикаси Президенти Шавкат Мирзиёевнинг Кувайтга расмий ташрифи ишбилармонлик дастури давомида «Al Imtiaz Investment Group» компанияси бошқаруви аъзоси ва ижрочи директори Фузи Холид бин Эсса билан учрашув бўлиб ўтди.
«Al Imtiaz Investment Group» гуруҳи 2005 йилда ташкил этилган бўлиб, активларни бошқариш, кўчмас мулк, соғлиқни сақлаш, саноат ва молия соҳаларига сармоя киритишга ихтисослашган.
Кувайт компаниясининг озиқ-овқат етиштириш, фармацевтика маҳсулотларини ишлаб чиқаришни ташкил этиш, шунингдек, кўчмас мулк объектларини қуриш бўйича ташаббуси қўллаб-қувватланди.

Проведена встреча с исполнительным директором компании «Al Imtiaz Investment Group»
Очередным пунктом деловой программы официального визита Президента Республики Узбекистан Шавката Мирзиёева в Кувейт стала встреча с членом правления и исполнительным директором компании «Al Imtiaz Investment Group» Фузи Холидом бин Эссой.
Группа «Al Imtiaz Investment Group», основанная в 2005 году, занимается управлением активами, специализируется на инвестициях в недвижимость, здравоохранение, промышленность и финансовый сектор.
Поддержана инициатива кувейтской компании по выращиванию продовольственных культур, организации производства фармацевтической продукции, а также строительству объектов недвижимости.